Dla kogo Park Linowy Ju-huu!!!


Park Linowy Ju-huu!!! to super zabawa dla każdego. Nie ma limitu wiekowego. Osoby niepełnoletnie mogą przejść Park tylko za pisemną zgodą rodziców lub prawnych opiekunów.

 

Bezpieczeństwo w Parku Linowym Ju-huu!!!


  Doświadczenie, umiejętności Instruktorów Parku oraz atestowany sprzęt gwarantują pełne bezpieczeństwo w czasie aktywnego odpoczynku. Profesjonalna obsługa parku składająca się z wykwalifikowanych Instruktorów Wspinaczki Skalnej, Polskiego Związku Alpinizmu oraz sposób asekuracji gwarantują Państwu bezpieczne doświadczanie ekstremalnych doznań. Uczestnik Parku otrzymuje atestowany sprzęt: uprząż, kask, rękawiczki. Zapoznaj się z regulaminem parku Ju-huu!!!

SKOK  TARZANA

 

Ze Skoku Tarzana mogą korzystać osoby do 100 kg wagi.

Skok Tarzana jest ekstremalną aktywnością do której korzystający  z niej muszą posiadać odpowiedni poziom rozwoju zdolności motorycznych i dojrzałości emocjonalnej.

Skok tarzana przeznaczony jest dla osób od 10 roku życia, chyba że instruktor postanowi inaczej (za jednoznaczną zgodą rodzica).

TARZANEK


Jest to trasa dla dzieci od ok 100 cm wzrostu, umieszczona ok 150 cm nad ziemią, wyposażona w system asekuracji, taki jak na pozostałych torach. Przed wejściem na tor dzieci wyposażane są w niezbędny sprzęt(uprząż zabezpieczająca, lonże asekuracyjne z karabinkami z automatycznym zamkiem oraz kask). Dzieci wraz z rodzicami przechodzą odpowiednie szkolenie, po którym mogą skorzystać z atrakcji parku.Tor „TARZANEK” składa się z 10 zróżnicowanych atrakcji tj. kładka, tyrolki, ścianka wspinaczkowa, itp.

PARK CZYNNY OD

16-19 czerwca 2022

oraz 26.06 - 31.08

Al. Wojska Polskiego 5-7

84-141 JURATA

Cennik


Tor GÓRNY: 40zł
Tor EKSTREMALNY: 45zł

Tarzanek: 30zł(dwukrotne przejście)

King Kong: 35zł
Skok TARZANA: 40zł
drugie przejście dowolnego toru: 20zł
Karnety - ustalane indywidualnie, dopłata za górny tor: 10zł

PŁATNOŚĆ WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ :)

Park linowy w Juracie to pierwszy i jednocześnie największy projekt ekipy Ju-Huu. Park ewoluuje, rozrasta się i zmienia, tak aby wszyscy znaleźli coś dla siebie.


Najnowszą atrakcją w parku jest King Kong - niski tor składający się z niebanalnych przeszkód, który wymaga od uczestników zwinności i kreatywności. Powstał z myślą o młodych adeptach, ale korzystają z niego zarówno dzieci jak i rodzice. Przeszkody znajdujące się na trasie nawiązują do elemntów z filmu o King Kongu - do pokonania jest m.in. "gniazdo tarantuli", "dziuple nietoperzy" czy "brama dżungli".