Parki Ju-huu

logo

Budowa Parków Linowych

Kliknij!

FAQ

Nasze kwalifikacje?

Po co budować park linowy?

Ile to kosztuje?

Wszystko zależy od wielkości parku, jego rodzaju oraz miejsca realizacji. Naturalnie parki przydomowe są znacząco tańsze niż takie budowane jako np. atrakcja turystyczna dla miasta. Po szczegółową wycenę zachęcamy do kontaktu z nami.

Czy to dla mnie?

Atrakcje Parkowe projektujemy i wykonujemy dla każdego klienta indywidualnie, mając na uwadze funkcję, specyfikę miejsca oraz grupę docelową dla której Park ma służyć.

Parki linowe są tylko dla dzieci?

Park linowy może składać się z kilku przeszkód jak również z torów o różnym stopniu trudności składającym się z wielu atrakcji przeznaczonych dla dzieci, młodzieży, dorosłych – od bardzo łatwego do ekstremalnego.

A kto to potem obsłuży?

Wraz z budową Parków Linowych oferujemy profesjonalne przeszkolenie pracowników w zakresie ich bezpiecznej obsługi. Jeśli posiadasz już swój Park Linowy a nie masz profesjonalnie przeszkolonej obsługi, możesz liczyć na naszą pomoc – prowadzimy kursy do prac w Parkach Linowych.

Rodzaje Parków

Siatkowy

Park linowy z systemem asekuracji opartym na siatkach skierowany jest do dzieci w wieku od 3-13 lat. system ten , nie wymaga sprzętu osobistego i szkolenia.

Przepinkowy

Park dla dzieci z asekuracją opartą na systemie przepięciowym, wykorzystującym lonże z dwoma karabinkami.

Bezprzepinkowy

Park dla dzieci, młodzieży i dorosłych z systemem asekuracji ciągłej - jeden z najbezpieczniejszych systemów na świecie.

Tyrolkownia

Trasa złożona głównie z przejazdów na linie pomiędzy drzewami.

Przydomowy

Park wkomponowany w krajobraz ogrodu z dostosowanymi do wymagań klienta przeszkodami.

Zobacz nasze realizacje

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!