Parki Ju-huu

logo

O nas

Łukasz Brzyski

Doświadczony alpinista, wspinacz i instruktor wspinaczki oraz instruktor PZA, przemierzający Europę w poszukiwaniu nowych wyzwań (Hiszpania, Włochy, Austria), eksplorujący najwyższe ściany min. Dolomity, Kaukaz. Wychowawca, trener, koordynator prowadzący szkolenia, obozy, eventy, dla którego bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu, człowiek, któremu można zaufać!

Kamil Ryszewski

Wynalazca, podróżnik, wspinacz, rowerzysta, gnany instynktem łowcy wrażeń odwiedzał najdalsze zakątki globu (Islandia, Alaska, Meksyk). Opiekun, organizator, od wielu lat związany z branżą szkoleniową. Potrafi zrobić coś z niczego, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Stanowczość i konsekwencja w sprawach bezpieczeństwa są jego głównymi atutami.

Michał Żaczek

Instruktor Wspinaczki Sportowej, zawodnik, wspina się od wielu lat w rejonach skalnych Świata. Propagator ideii „urbanclimbingu”(wspinaczka w mieście). Współzałożyciel strony i ruchu WspinVision. Od dawna współpracuje z wieloma firmami szkoleniowymi, ekspert od technik linowych, znajomi mówią o nim: „milczący profesjonalista”. Z pasją realizuje nawet najtrudniejsze zadania.

Możesz nam zaufać!

Od 15 lat budujemy oraz prowadzimy parki linowe.

Każdy pracownik przechodzi szczegółowe szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i używania sprzętu.

Używamy renomowanego i atestowanego sprzętu najlepszych producentów na rynku takich jak: Petzl, Climbing Technology, Lhotse Ocun, Black Diamond, Systeem Coudou PRO.