Parki Ju-huu

logo
0
LAT NA RYNKU

/

0
LOKALIZACJI

PARKI LINOWE JU-HUU!

Parki linowe Ju-Huu! Dostępne w 6 lokalizacjach to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu dla całej rodziny. Każdy park posiada kilka tras o zróżnicowanym poziomie trudności dostosowanym do dzieci i dorosłych w różnym wieku. Zabawa polega na przemieszczaniu się po specjalnie przygotowanych trasach z przeszkodami będąc jednocześnie podpiętym do specjalistycznych systemów zabezpieczających. Poczuj adrenalinę i odwiedź nas już dziś!

FILM PROMOCYJNY
Odtwórz wideo
Ilustracja Urodziny

URODZINY

W naszych parkach można również organizować urodziny! Zabawa na świeżym powietrzu, gry terenowe i specjalnie przygotowane atrakcje to świetny sposób na spędzenie tego wyjątkowego dnia w roku. Dowiedz się więcej pod zakładką „Urodziny”.

BEZPIECZEŃSTWO

Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo, to bez obaw, zadbaliśmy o nie. Stosujemy profesjonalny i sprawdzony sprzęt najlepszych marek na rynku. Budujemy parki wg. europejskiej normy PN-EN 1556-7, każdy pracownik przechodzi szczegółowe szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, a stan zabezpieczeń jest regularnie sprawdzany. Po więcej zapraszamy do zakładki „O nas”.

Ilustracja Bezpieczeństwo

PRACUJ Z NAMI

Jeśli szukasz pracy na sezon wakacyjny, w której przeżyjesz niesamowitą przygodę, będziesz pracować w energicznym zespole złożonym głównie z młodych ludzi i przede wszystkim dobrze zarobisz, to zajrzyj pod zakładkę „Praca” aby dowiedzieć się więcej.

ZAUFAJ NASZYM KLIENTOM